בגני תקווה רוצים את הכסף של פתח תקווה

06/10/2016
חדשות


"נילחם במהלך עד חורמה", אומר ראש העיר איציק ברוורמן על הרעיון של ראשת מועצת גני תקווה לקבל נתח מההכנסות של השטחים המסחריים בפ"ת.

במענה לפנייתה של הגב' ליזי דלריצ'ה, ראשת מועצת גני תקווה, אשר ביקשה "להסדיר את חלוקת ההכנסות על שטחי מסחר מטעמי שכונות טובה", אומר ראש העיר פתח תקוה איציק ברוורמן כי העיר פתח תקוה צמחה בעשור האחרון באופן חסר תקדים ולפיכך נדרשים לה התקציבים להמשך הפיתוח, והוסיף כי לצד השכונות היותר מבוססות בעיר ישנן שכונות פחות מבוססות, הדורשות השקעת משאבים רבים.

הצחקתם אותנו

בנוסף מציין ראש העיר כי אזור התעשייה המשגשג של העיר פתח תקוה הוא פרי עבודה של שנים, ומאמץ מתמיד של העירייה לסייע לחברות להתמקם בעיר.

ראש העיר איציק ברוורמן הציע לגב' דלריצ'ה למצוא פתרון אחר למצוקתה הכספית: "אין בכוונתנו לאפשר מהלך מעין זה ונלחם בו מלחמת חורמה, מכיוון שזו מלחמה על היכולת של העיר להמשיך ולהתנהל באופן שתוכל לשמור על רמת שירות טובה לתושביה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

גני תקווה
ישוב בינוני עם ארנונה מטורפת ואין תמורה לאגרה. פתח תקווה עיר נהדרת עם תקציבים אל תכנעו לגני תקווה.
שירה - 06/10/2016
שתף ב שתף ב
כפר מלל קיבלה נתח מקרית אריה בסמיכות לכביש גהה
ראה טעויות עבר כגון שטח משמעותי בקרית אריה המדינה נתנה לכפר מלל כביכול כשטח חקלאי לעיבוד אדמה מפאת חוסר בשטחים חקלאיים להכנסות לתושבים שם והיום הנדלן משגשג לטובת הישוב כפר מלל ע"ח עירית פתח תיקווה דרוש תיקון דחוף והחזרת השטח לפ"ת אנשי כפר מל"ל יגמרו את החודש ללא השטח השייך לפתח תיקווה!!!!!!!!!!!
משה - 07/10/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...