אמצ שמש בע"מ - הכל על ביוב וניקוז

20/02/2018
איכות חיים


יצירה של מערכת ביוב וניקוז אפקטיבית מחייבת תכנון מקדים והתחשבות בצרכים האמיתיים של האוכלוסייה. משום שיש חשיבות להיקף השימוש העתידי ולגידול הדמוגרפי הצפוי, חשוב לבחור במערכת צינורות איכותית ולדעת שהשקעה נקודתית - היא חסכון לדורות. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על אחד הנושאים הכי חשובים בענף התשתיות.

כל מערכת ביוב דורשת טיפול קבוע

למרות שרובינו נזכרים במערכת הביוב שלנו רק בזמן סתימה או דליפה, כדאי לזכור ששמירה על מערכת ביוב איכותית מתחילה באחזקה נאותה. חשוב לוודא שהצינורות לא חסומים למעבר, שלא קיימת צמחייה פולשנית באזור ושכל בורות השאיבה עובדים כהלכה. למעשה, על ידי ביקורת שנתית ובדיקה של איש מקצוע, ניתן לחסוך באופן קבוע בהוצאות הכלליות ולהימנע מהגעה למשבר מיותר.

לא כל הצינורות הם באותה האיכות

אם בעבר היה נהוג להפריד בין צינורות הפלסטיק לצינורות המתכת, היום קיימים שפע של צינורות באיכות גבוהה. יתרה מכך, ההבנה שהשקעה בתשתית איכותית ובמוליכים אשר מבוססים על פולימרים מתקדמים תאפשר לכם לחסוך רבות, יצרה מהפכה של ממש בתחום. מסיבה זו, חברת אמצ שמש בע"מ מתאימה את הצינורות הטובים ביותר לכל עבודה ודואגת להתחדש בטכנולוגיה המתקדמת בעולם.

חשוב לנקות את פתחי הניקוז

פתחי ניקוז סגורים הם האשמים הראשיים במרבית ההצפות שהיו בישראל בשנים האחרונות ובמפגעי החורף האחרון. לכן, חשוב לבדוק מהו המצב של כל פתח ניקוז כבר בתחילת החורף ולא לחכות לגשם הראשון בכדי לחזות בתוצאות הקשות. בדקו באופן אישי שאין הצטברות של עלים יבשים באזור הפתחים ושאין דליפה של שמן באזור. בנוסף, הקפידו לוודא שאין כמות גדולה של חול או בוץ בקרבת פתחי הניקוז.

כדאי להשתמש בביובית בכדי לפתוח סתימות מורכבות

במידה וקרתה כבר סתימה במערכת הביוב של השכונה שלכם, מומלץ להשתמש בביובית בכדי לטפל בבעיה. כיום יש מגוון של ביוביות בעלות נפח קיבול גבוה, צינורות דקים ומנועים חזקים - כך שאין צורך להתפשר על האיכות שלהם. הביוביות גם מתאימות לסתימות אשר מתרחשות בחניונים תת קרקעיים ובבתים פרטיים, ולכן מומלץ לקחת אותם בחשבון במקרים שדורשים טיפול מיוחד.

הכל מתחיל מאחריות אישית

למרות שקל להאשים את המוסדות המוניציפליים בבעיות האינסטלציה שממנה אנו סובלים, ראוי לזכור שעל ידי אחריות אישית ניתן למנוע את מרבית הבעיות. בחברת אמצ שמש בע"מ אנו רואים כיצד מטליות לחות ושקיות אשפה גורמות לנזקים אדירים במערכת הביוב ומשתדלים ליידע את הציבור בדבר ההשלכות המסוכנות של העניין. גם מפיות לחות הפכו למטרד נפוץ ולכן יש להקפיד על השלכתם לפח האשפה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...