אירועי תשע בכיכר - 2017

04/07/2017
חדשות


גם השנה יתקיימו שני אירועים הפתוחים לקהל הרחב בכיכר המייסדים בפ"ת שיעשו הרבה שמח וטוב בלב.

ביום חמישי ה-13.7 יתקיים האירוע הראשון עם פבלו רוזנברג ולהקת אטרף, והאירוע השני יתקיים ביום חמישי ה-17.8 עם הפרויקט של רביבו והזמרת שרון חזיז, ובו נחגוג גם יום הולדת לעיר המציינת 139 שנים לייסודה. שני האירועים יתחילו בשעה תשע בערב בדיוק.

הצילום באדיבות העירייה

אירועי תשע בכיכר מתקיימים דווקא בכיכר המייסדים מתוך מחשבה לחזק את החיבור של התושבים למרכז העיר ולעודד את הסוחרים ובעלי העסקים במרכז העיר. כיכר המייסדים היא אחד הסמלים הבולטים של העיר, מקום ששימש בעבר גם לקיום חגיגות ואירועים.

ראש העיר איציק ברוורמן: "קיום האירועים בכיכר המייסדים הוא בבחינת החזרת עטרה ליושנה. כיכר המייסדים שימשה בעבר לאספות עם, להתקהלויות ומרכז בילוי ואני שמח כי אנו מחזירים את הכיכר לשימושה המקורי, כמרכז לאירועי חברה ותרבות. אני מזמין את הציבור הרחב לבוא ולקחת חלק באירועים, מניסיון העבר - יהיה שמח."

רון כץ ראש אגף אירועים: "חשבנו שיהיה נכון לקיים אירועים בכיכר המייסדים כפי שנעשה בעבר ובמקביל לחזק ולתמוך בסוחרים ובבעלי העסקים במרכז העיר. אירועי "תשע בכיכר" בשנה שעברה נחלו הצלחה רבה ואני מאמין כי גם השנה תושבים רבים יבואו לשיר, לרקוד וליהנות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...