אירועים להעלאת המודעות למניעת אלימות

24/10/2018
איכות חיים


בחודש נובמבר יתקיימו בפתח תקווה חמישה אירועים וגם צעדה אחת למניעת אלימות מכל סוג וכלפי כל אדם.

במהלך חודש נובמבר יציינו בכל העולם את המאבק למניעת אלימות נגד נשים. ביוזמת יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי ומעמד האישה בעיריית פתח תקוה ובשיתוף תכנית עיר ללא אלימות, ארגון יד לבנים ובהפקת אגף אירועים יתקיימו השנה חמש הרצאות וצעדה אחת, אליהם מוזמנים ומוזמנות נשים וגברים, במטרה להעלות את המודעות למניעת אלימות מכל סוג וכלפי כל אדם.

כן לא שחור לבן (צילום: יוסי צבקר)

במסגרת החודש יתקיימו חמישה אירועים ברחבי העיר ואירוע נוסף, צעדה, שתצא מכיכר המייסדים במרכז העיר.

15.11.18 20:30 בבית אברהם שפירא, "היציאה מארון הקודש והחזרה בתשוקה" - סיפורה המרגש של היידי מוזס, בתו של שליח הרבי מויזניץ', הפועלת היום לקידום נושאים חברתיים.

18.11.18 20:30 אודיטוריום ברנר ע"ש שושנה דמארי ההצגה "כן לא שחור לבן" דרמה טעונה וכואבת שמעוררת מחשבה ועוסקת במהות שלנו כחברה וכבודדים.

20.11.18 20:30 אודיטוריום קריית המויזאונים, "עושה רצונו מנקודת מבטי", סיפורה של תמי מונטג, בתה של אסתי וינשטיין ז"ל, על החיים בחסידות גור והחזרה בשאלה.

22.11.18 20:00 שיטוט בתערוכה "הזדמנות אחרונה לראות" בקריית המוזיאון ובשעה 20:30 צפייה באודיטוריום קריית המוזיאונים במונודרמה "להכאיב וללטף" מאת אלון מרגלית. מונולוג של גבר אלים שמאפשר לצופים ולצופות הצצה אל עולמו של גבר הנמצא באחד המרכזים למניעת אלימות במשפחה.

25.11.18 20:30 אודיטוריום ברנר ע"ש שושנה דמארי, "לעוף בניגוד לחוקי הטבע" - סיפורה של לילך שם טוב ששלושת ילדיה נרצחו על ידי אביהם. סיפור חיים כואב ומרגש המלא בתבונה ובתקווה. לאחר ההרצאה הופעה של הזמרת אילנה אביטל.

29.11.18 בשעה 19:30 צעדה מכיכר המייסדים לכיוון בית שיח נשים ברחוב מונטפיורי 3 פתח תקוה. בסיום הצעדה שירה משותפת.

הכניסה ללא עלות, בהרשמה מראש באתר ובדף הפייסבוק של עיריית פתח תקוה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...