אין מה להתלבט, מתקינים בבית פרקט!

25/10/2017
עיצוב ויופי


אם הייתם יכולים סביר כי הייתם מתעסקים מבוקר ועד ערב במלאכת עיצוב הבית שלכם! ארבעת הקירות שלכם הם המקום שבו אתם אוהבים להשקיע יותר מבכל מקום אחר, וכך מפעם לפעם אתם יוצרים מעטפת עיצובית חדשה לחלקת האלוהים שלכם. כעת, החלטתם להשקיע ברצפה מעוצבת ופונקציונאלית? התקנת פרקט בבית מסתמנת כפתרון האידיאלי עבורכם. 5 סיבות טובות מדוע דווקא הפרקט? כאן לפניכם!

התקנת הפרקט כעסק נקי ואסתטי

עוד לפני שנדבר על פונקציונאליות הפרקט ועל התרומה העיצובית, כדאי לדבר על התקנתו. אם כבר יצא לכם להחליף ריצוף בבית, אתם לבטח יודעים מה עבודה שכזו דורשת: פירוק של הרצפות הקיימות, כמויות אדירות של אבק ופסולת ורק לאחר מכן שילובו של הריצוף החדש. לעומת זאת, עבודת התקנת הפרקט מתבצעת במרבית המקרים בשיטה של הדבקה על הריצוף הקיים, כך שמדובר על עבודה אסתטית יותר ומהירה הרבה יותר.

נראות כפרית וחמימה בחסות הפרקט

מי לא היה רוצה ליהנות מחלל המעוצב באלמנטים חמים? באמצעות הפרקט ניתן לייצר בבית שלכם אווירה ייחודית וחמימה, וישנם אלו שיגידו אפילו כפרית. הפרקטים מגיעים כיום במגוון רחב של צבעים כך שאפשר להתאים את גוון הפרקט לרהיטים שכבר קיימים אצלכם בבית. שימו לב כי בעוד הצבעים של הפרקט הטבעי הינם מצומצמים יחסית, פרקט הלמינציה מזמן לכם אינספור אפשרויות עיצוב הודות למגוון רחב של צבעים הזמין.

אוהבים ללכת יחפים בבית? עכשיו תאהבו עוד יותר

כן, אפשר לומר זאת: כשאתם הולכים במרחב הציבורי אתם נועלים דרך קבע נעליים, אך בבית כולם אוהבים ללכת יחפים. אם עד היום הייתם חוששים לצעוד יחפים בבית מחשש למגע מקר, כעת אתם יכולים להיות שקטים, נינוחים וחמימים. הליכה על פרקט העץ הטבעי הינה הליכה נעימה ובטוחה, זאת מאחר והעץ מבודד קור וחום. המשמעות? גם כשבחוץ יהיה קפוא, בפנים יהיה לכם נעים וחמים.

הפרקט שלכם מנצח במבחן הזמן

מתעניינים בהזמנת שירות התקנת פרקטים בפתח תקווה? תשמחו לגלות כי הפרקט שלכם מנצח גם במבחן הזמן. כל עוד בחרתם בפרקט טבעי, דעו כי ההשקעה שלכם היא השקעה לטווח הארוך מאד. על מנת לשמר ולתחזק את הפרקט הטבעי, כל שנדרש מכם הוא לבצע ליטושים לשכבה העליונה בלבד. שימו לב כי פרקט העץ הטבעי נשאר אתכם לתקופה בלתי מוגבלת, בעוד פרקטי הלמינציה ישרתו אתכם לרוב לאורך כ-15 שנים.

ואיך מנקים את הפרקט? בקלות בלתי נתפסת

ומה לגבי ניקיון הפרקט? עם התקנת הפרקט אתם מקבלים גם איכות חיים בלתי נתפסת. זוכרים איך הייתם מנקים את הרצפות בבית שלכם? כעת, כל שעליכם לעשות על מנת לנקות את רצפת הפרקט הוא להסתייע במגב, סמרטוט, חומר לפרקט ומעט מים. ניקוי הפרקט לא מתבצע עם כמויות גדולות של מים אלא עם חומר ייעודי המגיע במגע עם מעט מאד מים. מעבירים סמרטוט, והופ! נקי! 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...