אחסון בִּן רגע: 3 פתרונות אחסון יעילים ובטוחים לטווח קצר

12/09/2021
חדשות


ישנם רגעים בחיים שבהם אין ברירה אלא לחפש פתרונות לאחסון תכולה, חפצים וציוד לתקופה קצרה. פתרונות אחסון כאלה יכולים לשמש קרש הצלה של ממש. יש מגוון אפשרויות לאחסון לתקופה קצרה ומומלץ להסתייע בהן אם רוצים לשמור על החפצים ללא פגע וללא נזק. אם צברתם יותר מדי חפצים והבית כבר קטן מלהכיל אותם, אם החלטתם על שיפוץ קל ואינכם רוצים שהחפצים יינזקו ואם אתם עוברים דירה ורוצים לאחסן את החפצים עד שתתארגנו בדירה החדשה, לכל מצב ולכל חפץ יש פתרון אחסון – גם לזמן קצר ומוגבל – וכדאי להיעזר בו. אז איך מאחסנים בִּן רגע? אילו פתרונות קיימים לאחסון לטווח קצר? הינה 3 פתרונות לאחסון יעיל ובטוח.

שירותי אחסון עד הבית

משפצים את הבית? בין אם מדובר בשיפוץ קצר ובין אם מדובר בשיפוץ ארוך, אינכם רוצים שהחפצים שלכם ייפגעו במהלכו. אחסון בזמן שיפוץ הוא הכרחי כדי לשמור על הציוד שלכם. תוכלו להיעזר בשירותי אחסון שיגיעו עד ביתכם, יארזו את הציוד בקופסאות בגדלים שונים וישנעו אותו לשטחי אחסון ייעודיים לטווח קצר. כשתסיימו את עבודות השיפוץ, הציוד שלכם יוחזר אליכם נקי, שמור וללא כל פגע.

מחסן אישי ליד הבית

אם אין לכם מחסן אישי בבניין המגורים שלכם או אם אין לכם מקום להתקין מחסן משלכם בביתכם, שירותי מחסן אישי ניתנים על ידי חברה המתמחה באחסון תכולה וציוד במחסנים להשכרה כגון מחסנים להשכרה בירושלים, ואלה הם השירותים הנכונים בעבורכם. מחסן אישי ליד הבית הוא מחסן הממוקם בעיר המגורים שלכם, מתופעל על ידי חברה מתמחה ומאפשר לכם לשנע אליו ולאחסן בו ציוד שכבר אין לו מקום בביתכם. כחלק מהשירות תקבלו מפתח משלכם ותוכלו להגיע אליו מתי שרק תרצו, להוציא ממנו ציוד ולהכניס אליו ציוד נוסף. בדרך זו גם תוודאו שהמחסן נקי ואטום ושהציוד שלכם שמור בו היטב.

על שיטת הארגזים שמעתם?

חשיבה עצמאית שמולידה פתרונות אחסון עצמאיים היא מבורכת ותסייע לכם לעבור כל תקופת מעבר בקלות. שיטת הארגזים – כשמה כן היא – היא שיטה המאפשרת אחסון קל, יעיל ופשוט בדירה שלכם בלי להוציא אותו מהבית ובלי לשנע אותו לשטחי אחסון בהשכרה. אם הבית שלכם גדול מספיק או אם יש לכם מרפסת גדולה ושימושית, תוכלו לרכוש כמה ארגזים גדולים מפלסטיק, מקרטון או מעץ, לאחסן בהם את מה כל מה שדרוש ולהציב אותם במרפסת, בפינת הדירה או בחדר ייעודי שיישאר סגור כדי שלא יפריעו לפעילות בדירה. זִכרו שסוג הארגז חייב להתאים לציוד שאתם רוצים לאחסן. כמו כן רצוי שהארגזים יהיו אטומים ככל האפשר כדי שהציוד המאוחסן בהם לא יצבור אבק, לא יהיה חשוף למים או לחרקים מזיקים ולא יינזק. שיטת הארגזים מתאימה גם לתקופות של שיפוצים קצרים וגם למצבים של תת־שכירות – סאבלט – של הדירה לדיירים זמניים. הארגזים יעמדו בפינת הבית, המרפסת  או בחדר ייעודי שיישאר סגור ולא יפריעו לפעילות השוטפת בה.

פתרון לכל אחסון ואחסון בכל מצב

אחסון תכולת דירה, ציוד וחפצים לטווח קצר יסייע לכם לשמור על החפצים שלכם באופן מיטבי ויגן עליהם מנזקים. תוכלו להשתמש בשלושת פתרונות האחסון שהוצגו כאן ולהיעזר במגוון שירותי אחסון. בין אם אתם בוחרים בשירותי אחסון מקצועיים ובין אם אתם בוחרים לאחסן את הציוד שלכם באופן עצמאי, שיטתי ומושכל, כל שיטת אחסון שתשתמשו בה תסייע לכם לצלוח את תקופת מעבר בקלות וביעילות ותבטיח לכם חזרה קלה ומהירה לשגרה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...