אור ברוך נפצע ויעדר מול בית"ר ת"א רמלה

16/03/2017 | שי קרנר
חדשות


חלוץ הפועל פ"ת יעדר מחר במשחק החוץ החשוב. דניאל כהן: "רוצים לסגור מחר את סיפור הפלייאוף". איבגי ימשיך כנראה לעונה נוספת.

מכה להפועל פ"ת - החלוץ המצטיין אור ברוך נפצע אתמול באימון הקבוצה כשמתח את השריר האחורי ברגל שמאל והוא לא יהיה בסגל הקבוצה למשחק החוץ מחר מול בית"ר תל אביב/רמלה (15:00). בנוסף, יעדר גם הבלם המורחק בן אלגרבלי. יואב זיו סובל ממתיחה ובספק למשחק, וגם הקשר דניאל גרץ בספק.

יסתדרו בלעדיו? אור ברוך

ניצחון מחר יעלה את הפועל פ"ת למקום הרביעי בטבלה לראשונה העונה. הבלם דניאל כהן התייחס למשחק החוץ ברמלה ואמר: "אנחנו באים לסגור את העניין ולהיות בפלייאוף העליון. התכוננו קשה ונבוא לנצח".

השוער אבי איבגי (38) עשוי להמשיך ולשחק בהפועל פ"ת עונה נוספת. להפועל אופציה על איבגי לעונה הבאה ונראה שהאופציה תמומש. איבגי שהפך לקפטן הקבוצה מעונין מאוד להמשיך בהפועל: "טוב לי ואני נהנה פה", אמר השבוע איבגי והוסיף: "אני עובד גם במחלקת הנוער ומדריך את השוערים במחלקה ואני נהנה."

"רוצים לסגור עניין" - דניאל כהן

בסיבוב הראשון, במשחקו הראשון של המאמן ירון הוכנבוים, ניצחה הפועל פ"ת את בית"ר תל אביב'/רמלה 2:1. בקבוצה רוצים להשלים ניצחון כפול על הרמלאים, מה שיבטיח לקבוצה את הפלייאוף העליון, אם כי גם תוצאת תיקו עשויה להספיק, בתנאי שתוצאות המשחקים האחרים יפעלו לטובת המלאבסים.

עמותת אוהדי הפועל פ"ת – 'הכחולה', שמנהלת שיחות עם דורון גלנט בקשר לאפשרות להעברת הבעלות על המועדון, דיווחה השבוע על משקיע משמעותי ראשון שמבקש להישאר לפחות בשלב זה בעילום שם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...