אולם תרבות ע"ש שושנה דמארי ייחנך בפ"ת

05/12/2017
חדשות


אולם התרבות בשש שנתי ברנר פיינשטיין ייקרא ע"ש כלת פרס ישראל הזמרת שושנה דמארי ז"ל.

בחודש פברואר הקרוב ימלאו 12 שנים לפטירתה של הזמרת האהובה שושנה דמארי ז"ל ותשע שנים מאז התקבלה ההחלטה על הנצחתה, אשר בין יוזמיה ומקדמיה לאורך השנים היו גם החוקר ד"ר אמנון מעבי - מנהל בית יהודי תימן, המשורר והחוקר טוביה סולמי, סגן ראש העיר משה משה ואחרים.

ההחלטה על הנצחתה של שושנה דמארי ז"ל התקבלה בוועדת השמות מס' 8 ואושרה בישיבת מועצת העיר מס' 77 בתאריך 21.7.2008. ראש העיר איציק ברוורמן החליט כי הגיעה העת לממש את הנצחתה של שושנה דמארי ולקרוא לאודיטוריום החדש שהוקם בשש שנתי ברנר - פיינשטיין על שמה. האודיטוריום אשר נחנך בתחילת שנת הלימודים הנוכחית, מכיל 349 כסאות וגודלו 37 מ' * 27 מ', ישמש בנוסף לשימושיו הבית-ספריים כאולם תרבות לתושבי השכונה והעיר.

ראש העיר איציק ברוורמן: "כלת פרס ישראל שושנה דמארי, שהתפרסמה עוד לפני קום המדינה, הייתה אחת הזמרות הגדולות שקמו להן בישראל שאף זכתה לכינוי "מלכת הזמר העברי". כבוד גדול עבורנו לקרוא לאולם תרבות על שמה ולהוציא לפועל את ההחלטה שהתקבלה לפני כתשע שנים. אולם התרבות המרשים בשש שנתי ברנר - פיינשטיין ישמש את תלמידי בית הספר כמו גם תושבי השכונות סביב לפעילויות תרבות ופנאי, כינוסים וטקסים".

התמונות באדיבות לשכת דובר העירייה

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...