פינוי דירה שי

050-7454504
הקונגרס 10 פתח תקוה צפה במפה

אודות

שמי שי שטיקגולד אני מפנה דירות מחפצים רהיטים וציוד, מבצע פינוי תכולת דירה הכולל פסולת ואגרנות כפייתית, שירותי ניקיון וחיטוי דירות בכל הארץ.

פינוי דירה בבניין רב קומות

אם אתם זקוקים לשירות של פינוי דירה בבניין רב קומות, אתם רוצים שאת המשימה תבצע עבורכם חברה מקצועית, מנוסה, המציעה את השירות בצורה מפורשת, מתמחה בפינוי מבניינים רבי קומות וממגדלי משרדים, ואוחזת גם בכל היכולות הנדרשות לשם ביצוע משימה כזאת בצורה מיטבית, לרבות פינוי באמצעות מנוף ומשטחי הרמה. חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה, הגדולה בישראל, המבצעת את כל סוגי הפינוי עבור כל מגזרי המשק.

התמחות רחבה במגוון סוגי ומשימות פינוי

לאורך שנים של פעילות בתחום פינוי דירה, פיתחה החברה סט שלם של יכולות המקיפות את כל משימות הפינוי הן במגזר הפרטי, הן במגזר העסקי, והן במגזר התעשייתי והמוסדי. חברת מומחה פינוי דירה מציעה שירותי פינוי דירה, פינוי מחסן או מקלט, פינוי מפעל, משרד, מרפסת, גני ילדים, בתי מלון, בתי ספר, חצרות ופסולת סביבתית, פינוי גגות, פינוי בתים של אגרנים כפייתיים ועוד. מגוון יכולות החברה הופך להיות לעניין קריטי כאשר מדובר במשימת פינוי מורכבת כמו בפינוי דירה בבניין רב קומות.

צוות עובדים אחראי ומיומן

לרשות החברה צוות עובדים מקצועיים, בוגרים ואחראיים המבצעים את עבודתם בצורה שקטה, מקצועית ואיכפתית תוך הקפדה על לוחות זמנים, עבודה מדוייקת, יסודית ובטוחה, והענקת חוויית השירות האולטימטיבית לכל לקוח ולקוח. כל עובדי החברה עוברים הכשרה ראשונית מקיפה אודות השירותים שמציעה החברה, כלי העבודה המקצועיים בהם היא עושה שימוש ומדיניות השירות והבטיחות של החברה. לרשותנו אנשי צוות המורשים בהפעלת מנוף, וביצוע משימות פינוי באמצעות מנוף המותקן על גג המבנה, על אדן החלון או המרפסת, או מנוף המופעל מן הקרקע.

פינוי ליעדים מורשים בלבד

את היכולות שמציעה היום חברת מומחה פינוי דירה, רכשה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, במהלכן ביצעה מאות משימות פינוי מגוונות בכל רחבי הארץ, פיתחה טכניקות ומתודולוגיות פינוי מתקדמות והכל במטרה ברורה לבצע את הפינוי בצורה המהירה ביותר, היעילה ביותר, הזולה ביותר והבטוחה ביותר עבור הלקוח. בכלל זה מקפידה החברה גם על עבודה על פי כל התקנות והחוקים הרלוונטיים לעבודת הפינוי. כל הפריטים המפונים מועברים לשלושה יעדים אפשריים הכוללים ארגוני צדקה ומשפחות נזקקות, מפעלי מיחזור או אתרים מורשים להטמנת פסולת, הכל בהתאם לסוג ומצב הפריטים המפונים.

חוויית שירות יוצאת דופן

אנו בחברת מומחה פינוי דירה יודעים ששירות פינוי דירה הוא הרבה יותר משירות של עבודה פיזית, וחוויית השירות שעל החברה להעניק היא הרבה יותר טובה מהחוויה לה מצפה לקוח. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לספר לנו על פרטי הפינוי הדרוש לכם, ואנו נשלח אליכם את נציג החברה שיבחן את היקף הפינוי והתנאים, ובהתאם לכך נפיק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית, תוך ציון כל המרכיבים להם אנו מתחייבים במסגרת אספקת השירות.

שירותים

  • פינוי דירות עמוסות חפצים
  • פינוי ירושות
  • פינוי תכולות דירה
  • פינוי אגרנות כפייתית
  • פינוי מקלטים
  • פינוי עזבונות
  • פינוי מגגות
  • פינוי פסולת מבתים
  • פינוי דירה וניקיון
  • חיטוי דירות

סרטונים