הבריאות מחייבת

052-3277757
מרדכי מקלף 19 חולון צפה במפה

אודות

שמי רוחי ואני בת 56 שנים. במהלך השנים למדתי קורסים רבים :פסיכולוגיה, (שנה באוניברסיטה הפתוחה) טיפולים באנרגיות (שנתיים במכון פרטי), מודעות עצמית והעצמה אישית (3 שנים אצל מורה במכון פרטי), אימון (קאוצ'ינג) אישית ועסקית בבי"ס מראות אסטרטגיה. מעבר ללימודים אלו קראתי ספרות מקצועית מאז שלמדתי לקרוא כילדה. עזרתי מגיל צעיר מאוד לחברים ולמבוגרים ממני באמצעות הידע שרכשתי מקריאה וניסיון, ואח"כ גם מהלימודים. לאור זאת פיתחתי שיטה ייחודית בה טיפלתי שנים רבות, ובעקבות מצבי הרפואי (כתוב בהמשך) הסבתי ושדרגתי את השיטה לנושא תהליך ההרזיה. שיטה זו עזרה לי להגיע לאן שהגעתי ועוד ידי נטויה להמשך הרזיה, ועזרה כבר לרבים נוספים. לאחר שנים רבות של מלחמה עקובה בכעס ושנאה עצמית על המשקל העודף שלי, ואי היכולת שלי להסביר לכולם ולעצמי מדוע אינני מצליחה לעשות דיאטה וגם להצליח בה. במקום זאת כן הצלחתי לעמוד חסרת אונים מול המשקל שרק עולה ועולה ומול כל אלה שטוענים שמרוב אהבתם אלי הם צועקים וגוערים בי כדי שאולי סוף סוף אעשה משהו לטובתי, אבל הם לא הבינו שהם רק מצליחים לדכא אותי ולגרום לי להעניש את עצמי באמצעות אוכל מנחם וחטיפים מזיקים. באחד מימי שנת 2012 מצאתי את הסיבה שמנעה ממני להצליח בדיאטות, פענחתי את הקוד האישי להצלחה, עיבדתי אותו לעצמי ומצאתי את השיטה כיצד אני יכולה לפענח לכל אחד ואחת את הקוד האישי שלך. מצאתי שלכל אדם ישנו הקוד שלו עצמו, וכאשר מפענחים את אותו הקוד האישי להצלחה ניתן לעשות כל שינוי שרק נרצה כולל להרזות ביתר קלות. אותו קוד מאפשר לך להתחיל בתהליך הרזיה עם דיאטנית או תזונאית או בלעדיהם (כי מה לעשות למדת במהלך השנים בהן התנסית בתהליכי הרזיה אך לא הצלחת בגלל אי חשיפתו של הקוד האישי). פענוחו של הקוד מאפשר לך לזהות כל מכשול או משבר בטרם יחבל לך בתהליך ההרזיה, ולעקוף אותו בלי להיפגע, ולהמשיך בתהליך, כמו כן פענוחו של הקוד האישי להצלחתך מאפשר לך לשנות את חייך לטובים ובריאים יותר. אז באם ברצונך לבחור בחיים טובים ובריאים יותר אבל קשה לך להתמיד בתהליך ההרזיה, וכל פעם המשברים והמכשולים גורמים לך להפסיק את התהליך ומשאירים אותך מאוכזב/ת ומתוסכל/ת אין האשמה בך, האשמה היא בקוד האישי שחוסם בפניך את הדרך. אני מציעה לך פגישה בת שעה וחצי בה נוכל לפצח את הקוד האישי שלך, לבנות יחד תהליך שבמקביל ניתן להתחיל תהליך הרזיה לבד או יחד עם דיאטנית או תזונאית כדי לקבל הכוונה לתזונה נכונה ובריאה. באם ברצונך עוד פרטים אני מזמינה אותך ללחוץ על הלינק להשאיר את פרטייך ואני אחזור אליך בהקדם, או לחילופין באפשרותך להתקשר אלי. http://yeshmeain.ravpage.co.il/rochi

שירותים

  • סיוע לתהליך הרזיה.
  • כאשר אדם חייב מבחינה רפואית לעבור תהליך הרזיה, והפחד מכישלון נוסף מונע ממנו לצאת לדרך זו. אני מבינה אותו הייטב, היות ואני הייתי שם ועודני שם.
  • בשיטה שלי אני מפענחת את הקוד האישי שלו שמנע ממנו עד היום להצליח בתהליכי ההרזיה, מדריכה את הלקוח/ה שלי כיצד ניתן להתמודד ולהתגבר על אותו גורם מונע ובדרך זו כן ניתן להיכנס לתהליך הרזיה והצליח בו.
  • השיטה מורכבת מפגישה ראשונה בת שעה וחצי בה אנו משוחחים והלקוח/ה עונה תשובות על שאלון שנבנה במיוחד לצורך פענוחו של קוד היכולת האישי.
  • אחרי פענוחו של הקוד אנו הלקוח/ה ואני בונים יחד מסלול עבודה מתאים לכל אחד ואחת באופן אישי , במסלול זה הלקוח/ה מודרכים כיצד ניתן לשנות את הגישה ואת הפחד להצלחת תהליך ההרזיה.
  • ההצלחה בתהליך ההרזיה נותן ללקוח/ה:
  • 1. לחזור לחיים בריאים וטובים יותר.
  • 2. בטחון עצמי
  • 3.אפשרות לעשות ולשנות דברים בכל תחומי החיים
  • 4.לגלות את האושר בחיים מחדש.

סרטונים