דוד מטפל בכאבים

0523457392

אודות

אני אוהב לעזור לבני אדם לצאת ממצוקות ולשפר איכות חייהם - וכך עשיתי במשך עשרות שנים כעובד סוציאלי. במשך שנים סבלתי מכאבים ברוב חלקי גופי - והרופאים המיומנים לא הצליחו למצוא עבורי מזור - אלא פשוט "תצטרך ללמוד לחיות עם הכאבים" ולקחת תרופות ממכרות.... מצאתי מזור - ואני כאן על מנת לחלק אותו אתכם: טיפולים, (ללא צורך בתרופות ממכרות או ניתוחים מיותרים) אשר בדרך כלל לכל הפחות מקלים מאוד על כאבים - ולעיתים פותרים את מקור הבעייה ומחסלים את הכאב מן השורש! עברתי הכשרות ואני בעל תעודות המכשירות אותי בשיטות הטיפול האלה - ואני מבקש לאפשר לציבור לבוא, לקבל טיפול, ובדרך כלל להצליח לשפר שיפור משמעותי באיכות החיים! הכשרתי ונסיוני הרב כעובד סוציאלי גם מאפשרים לי לסייע למטופלים שלי לגעת באופן מבוקר בגורמים נפשיים שלעיתים קרובות מהוות את המקור האמיתי של הכאבים הפיזיים מהם סובלים - כי נקודת טריגר הוא לא רק ממקור שרירי - ובהחלט יכול לנבוע ממקור נפשי - ואם לא נוגעים במקום הכואב - אין אפשרות אמיתית למנוע הישנות הכאב.

שירותים

  • עיסוי רפואי בנקודות טריגר: בהחלט "ספינת הדגל" בנושא הטיפול הכאבים, שבו, לאחר שיחה קצרה ומילוי שאלון ניגשים לטפל באותן "נקודות טריגר" שגורמות לפגיעה באיכות החיים של המטופל והטיפול יכול להביא לשיפור דרמטי, ולפעמים די אפילו בטיפול בודד על מנת לשחרר את המטופל מכאבים שנמשכו שנים!
  • עיסוי רקמות עמוק\עיסוי במקלות במבוק
  • עיסוי\טיפול בכוסות רוח (ללא שימוש באש) משחרר ומרגיע!
  • עיסוי\טיפול באבנים חמות: עיסוי משחרר ומפנק עם אבנים וולקניים שחוממו לחום נעים ומפנק - מביא לרוגע ושלווה!
  • נרות "הופי": משחרר ומנקה חללי הראש, משפר את השמיעה ומקל על טיניטוס
  • גוף ונפש: לאחר הטיפול הראשוני בכאב - ייעוץ עם עו"ס בניסיון לשלב ולגעת בגורם הנפשי שייתכן והנו בין הגורמים ליצירת הכאב מלכתחילה.