נקודת המפגש בין חטיבה ויסודי

01/05/2015

מאת: אלי פבלוב מכיתה ד'2   

השבוע יצאנו, תלמידי "קפלן", לטיול שונה מאחרים. טיול שהוא סיור. במה זה היה שונה? ישנן שתי סיבות. הסיבה הראשונה זה שמי שהדריך אותנו, הם מדריכים צעירים, בעצם ילדים מחטיבת "אחד העם". והשנייה, יצאנו לסיור בפתח תקווה - העיר שלנו.

ארבעת המדריכים סיפרו לנו על איך זה להיות מדריך. הם סיפרו על בית הספר שלהם, על החדרים המיוחדים שם, על מקצועות מסוימים. הילדים מכיתתי התחילו לשאול שאלות, כמו: "מתי מסיימים ללמוד?" או: "האם יוצאים לטיולים של לילה או שניים?"

אחרי השאלות והתשובות יצאנו לדרך.

בסיור היו כמה מקומות. העצירה הראשונה הייתה בפארק "יד לבנים". שם התיישבנו בצל והמדריכות התחילו לספר לנו על זה שפעם הפארק היה נקרא "גן העצמאות" מכיוון שהוקם לאחר מלחמת העצמאות.

אחרי ההסברים התחלנו לשחק בבינגו של שמות הרחובות בפתח תקווה. מהמשחק למדתי על מקומות בעירי שלא ידעתי עליהם קודם לכן. אחרי 10 דקות החבר שלי צעק "בינגו!!!". ואז עוד הרבה הצליחו, אני דווקא לא...

כשהלכנו לתחנה אחרת, ראינו הרבה עצים, דשא וספסלים, כמו בפארק. שם היה הכי כיף לנו. שם חילקו אותנו לשתי קבוצות. אחת אספה קרשים למדורה והשנייה הכינה בצק. הייתי בקבוצה הראשונה ואספתי הרבה קרשים לדעתי.

המדריכים הביאו איזשהו מכשיר ושמו אותו על המדורה. כך הכנו פיתות חמות וטעימות.

הרגשתי שזה כיף להיות מדריך וכיף להיות בחטיבה. למדתי הרבה דברים חדשים על פתח- תקווה. אני בטוח שכל ילדי הכיתה מרגישים כך.

לדף הראשי של בלוג כתבים צעירים – בי"ס קפלן פ"ת

שתף ב-

תגובות

אלי
מגניב ממש יפה
מאור מוליאר - 03/05/2015
שתף ב שתף ב
אלושקה המגגניב
אלושקה המגניב
אלושקה המגניב - 10/11/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...