לא הפועל ולא מכבי פ"ת - שלמה ארצי!

18/06/2016

מאת: יניב הדרי

גם יניב הדרי מקדיש השבוע את הטור בבלוג שלו בפורטל פ"ת, איך לא – לחוויות שלו מההופעה של שלמה ארצי בפתח תקווה.

מה משותף לשלמה ארצי ולהפועל ומכבי פ"ת? או יותר נכון, מה ההבדל ביניהם?

ביום חמישי נסעתי לראשונה בחיי לאצטדיון כדורגל! ולא סתם נכנסתי לאצטדיון, אלא הלכתי ישירות על כר הדשא... ולא כדי לפגוש קבוצת כדורגל ישראלית טיפוסית ולא אטרקטיבית במיוחד, שמאחוריה עומד עדר של בבונים שמתגרה בקהל היריב, שמקלל את השופט, שמעליב שחקנים שחומי עור או מהמגזר הערבי... אלא הלכתי לראות נבחרת של כוכבים שבאה לעשות לעיר שמייח! לא חיכיתי שמישהו ינצח, פשוט לא רציתי שהדבר הזה ייגמר!

מי צריך כדורגל?

מאיר ישראל נתן בראש עם התופים, הילה בן טובים סחפה אותנו עם הכינור, איל מזיג ובן ארצי נתנו את קולם וניגנו על הגיטרות, אבי סינגולדה האלוף על כל סוגי כלי המיתר, עדי ושי מאירי על כלי הנשיפה, וטל פורר על האורגן. ועל כולם ניצח האחד והיחיד הקפטן והמלך הבלתי מעורער של המוסיקה הישראלית שלמה ארצי הגדול!

ומה שהיה יפה בסוף המופע זה שהאצטדיון נשאר שלם... לא היו כיסאות שבורים או שרופים ביציע, לא הייתה אלימות בקהל, לא הונפו כרטיסים אדומים וצהובים, לא היה מאמן עם עיניים מושפלות שהתראיין לאיזה עיתונאי וירה את כל הקלישאות למה קבוצתו הפסידה...

פשוט הקהל יצא מבסוט ונרגש, ובטוח שכל אחד מאיתנו זימזם את אחד משיריו האהובים והיפים של שלמה ארצי בדרך הבייתה. אני עד עכשיו מזמזם את "אהבתיה"...

שורה תחתונה: המופע באמת היה קצפת!

ומילה אחת טובה לראש העיר איציק ברוורמן - אני בד"כ לא רגיל לשבח ולהלל, אבל הפעם שיחקת אותה! כל הכבוד על היוזמה, ותודה למחלקת התרבות של עיריית פ"ת שלפעמים יש לה הברקות... רק תמשיכו כך!

לבלוג של יניב הדרי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...