לאן לטוס בחופש הגדול?

01/07/2016

מאת: יניב הדרי

החופש הגדול יוצא לדרך, וזה בדיוק הזמן לתכנן את החופשה השנתית!

אז היעד הראשון שחשבנו עליו היה טורקיה – יישרנו את ההדורים עם הטורקים, ביבי נתן להם פיצוי קטן, ושוב אפשר לטוס לאנטליה ולרקוד "אג דו דו" עם עוד חבורה של גברים ישראלים שעירים ומיוזעים... או שוב אפשר למלא את ארון הבגדים שלנו במגבות תוצרת טורקיה, אבל אז הגיע עוד פיגוע בטורקיה והחזיר אותנו לקרקע  ולהבנה שטורקיה זה לא מקום שכדאי לנפוש בו.

אז חשבנו על ברלין, אבל ככל שבדקנו לעומק זה לא הרגיש לי נכון לפרגן לגרמנים אחרי מה שהם עשו לנו לפני למעלה מ 70 שנה. אז שוב פתחנו אטלס והצבענו על איטליה! ארץ המגף מדינה יפהפיה. עברנו על הערים -נאפולי, ונציה, מילאנו,רומא... ושוב התבאסנו. הרי בגלל הרומאים כל שנה הבית שלנו מסריח ממדורות ל"ג בעומר.

אז שוב התחלנו לחפש: אנגליה מחוץ לאירופה, אז וויתרנו. בצרפת יש עכשיו את טורניר היורו ולא בא לי להיתקל בלה פמיליה של רוסיה, אז גם לשם לא נטוס. על ארה"ב גם חשבנו, אבל הם השפילו את דייויד בלאט אז למה שנפרגן להם, וגם ליוונים עוד לא סלחנו שבגללם כל שנה אני צריך לגרד עם סכין את השעווה של נרות חנוכה מהשיש.

בסופו של דבר הפור נפל על אילת. כי בימים כאלה אני כבר מעדיף להיות בלובי של המלון עם הישראלי המכוער, שצועק ומדבר עם הידיים ומפצח גרעינים בערב שישי באמצע הלובי של המלון, מאשר להיות עם האירופאי המנוכר והקר.

אני מעדיף לשבת בבריכה ולהגיד לטיפוס שיושב לידי כמה ראש הממשלה שלנו מחורבן, ושהגיע הזמן להחליף אותו ,מאשר לשבת בבריכה במלון כלשהו באירופה ולהגיד לתייר שיושב לידי כמה ראש הממשלה שלנו מצויין, וכמה הוא דואג לכלל אזרחי ישראל כולל הערבים.

לבלוג של יניב הדרי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...