חוויות מאירוע פתיחת הקיץ בפ"ת

09/07/2016

מאת: יניב הדרי

אני בדרך כלל לא נוהג לשבח ולהלל. אבל הפעם אחרוג ממנהגי ואתאמץ לעשות זאת... ויש לי גם רעיונות נוספים לדברים שניתן לעשות בעיר.

ביום חמישי הלכתי עם ילדיי לאירוע פתיחת הקיץ בפארק הגדול בפ"ת. מתחם ענק של מתנפחים, שכל אחד יותר מאתגר מהשני, עמדת די ג'יי שהשמיעה מוסיקה שמחה וכיפית, ועוד שלל הפתעות כמו זרנוקי קצף שהשפריץ על החבר'ה החוגגים. לרגע אחד הרגשתי כמו נער בן 16 שקפץ, השתולל, ונהנה מכל רגע.

הסדר היה מופתי, לא הייתה צפיפות, לא הייתה אלימות, לא היו יותר מדיי דוכני אוכל, אבל זה היה בהחלט מספיק. אנשי האבטחה והמפעילים היו אדיבים וחביבים, ולמרות שיש לי לא מעט ביקורת כלפיי העירייה, בכל מה שקשור להפקה וארגון אירועים ואטרקציות היא מצטיינת.

וכל הכבוד לראש העיר איציק ברוורמן שבשנתיים וחצי שהוא בתפקיד הוא מחפש כל הזמן איך לאתגר ולפנק את החבר'ה הצעירים. את שלמה ארצי הבאת, פארק ענק של מתנפחים ארגנת, בקיץ שעבר הבאת לארץ את המגלשה הכי ארוכה בעולם.

מחכים כבר בקוצר רוח להפתעה הבאה שתארגן... אולי יום ללא דוחות חנייה, אולי יום ללא עומסי תנועה על ציר ז'בוטינסקי, או מעבר לארבעה ימי עבודה בפ"ת... תחשוב על זה איציק, אבל בינתיים אתה עושה עבודה יוצאת מן הכלל בכל מה שקשור לנוער בעיר - המשך כך!

לבלוג של יניב – לחצו כאן

(התמונה מתוך אלבום האירוע בדף הפייסבוק של עיריית פ"ת)

שתף ב-

תגובות

ראש העיר הטוב ביותר שפתח תקוה ידעה
רק ברוורמן
אין כמו איציק ברוורמן - 09/07/2016
שתף ב שתף ב
באמת נראה לך שהוא שולט על עומס התנועה או על ימי העבודה?
כל שטות מפרסמים. אין בקרה?
מה נסגר? - 09/07/2016
שתף ב שתף ב
כמובן שנאמר בחוש הומור
מדובר בבלוג אישי עם קורטוב של הומור. כמובן שזה נאמר בבדיחות הדעת...
מנהל מערכת - 09/07/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...