גידי אורשר - על מה המהומה?

12/07/2016

מאת: יניב הדרי

מיום ראשון המדינה רועשת וגועשת - ובגלל מה? בגלל איזה מבקר קולנוע בשם גידי אורשר שחלקנו מכירים אותו רק בגלל שבעבר הייתה לו איזו פינה נידחת ב"זהו זה..."

אז יכול להיות שהוא כתב שטויות, ויכול להיות שהוא כתב בצורה בוטה מידיי - אז מה? יכול להיות שגידי אורשר לקח סיטואציות מסויימות שקורות בחברה הישראלית ובעדות מסויימות והקצין אותם... איפה הדמוקרטיה כאן אם אסור לכתוב ולהגיד את מה שעל ליבנו כל עוד זה לא גובל בהסתה. ואני לא חושב שיש כאן הסתה.

מירי רגב קוראת למפקדי גל"ץ לפטרו לאלתר. גם את סגן הרמטכ"ל היא ביקשה לפטר אחרי שאמר את מה שאמר בטקס יום השואה. לא נסחפה קצת מירי?

גם ראש הממשלה עזב את ענייני היום והתפנה להתעסק בהתבטאויותיו של גידי אורשר. גם אתה מר ביבי אמרת משפט שגבל בגזענות: "הערבים נוהרים בהמוניהם לקלפי" ולא זכור לי שמישהו דרש לפטר אותך

גם אביגדור ליברמן הגיב על הפוסט הכביכול גזעני של מר אורשר. למרות שאני לא מבין על מה יש לו להיעלב. הוא לא לועס גת, הוא לא מדבר עם הידיים, הוא לא משתטח על קברי צדיקים, אבל הוא מתנהג כמו ערס - מאיים  שהוא יהרוג את הנייה תוך 48 שעות, אבל לא מקיים.

והיו כמובן עוד מספר לא מועט של אנשי תקשורת וחכ"ים שתפסו טרמפ על הסיפור והוסיפו כמובן עוד אש למדורה רק כדי לתפוס כותרות. עכשיו בגלל שגידי אורשר אמר את מה שאמר הוא כבר נחשב לעוכר ישראל ולשנוא העם. עד שיקום הכוכב הבא שיפתח  את הפה...

שי חי אמר דברים הרבה יותר גרועים לאורך עונה שלמה באח הגדול ואף אחד לא פצה פה. ההיפך - קם לו צבא. צבא האמת של שי חי, ואפילו הוא קיבל תוכנית בטלוויזיה וברדיו .

בית"ר ירושלים לא מוכנה להחתים שחקן ערבי אצלה בשם טוהר הגזע, ואף אחד לא קם או מביע דעה .צר לי לומר את זה: אנחנו לא מדינה גזענית, אנחנו מדינה פחדנית! איפה שנוח לפוליטיקאים שלנו הם מגיבים, ואיפה שלא מתאים או שזה לא פופולרי מספיק אז הם מתעלמים.

גידי אורשר - גם אני לא מסכים עם חלק מדבריך ומסגנונך הבוטה, אבל במדינה כמו שלנו מי שלא עושה משהו קיצוני נחשב שקוף... ואם המטרה שלך הייתה להתפרסם אז שיחקת אותה. אני מניח שכבר נפגוש אותך באחד מתוכניות הריאליטי VIP  הקרובות: האח הגדול, הישרדות, מאסטר שף, אולי אפילו גולסטאר... אבל כדי שזה יקרה עליך ללכת להשתטח על קברי צדיקים, לשים רגל של תרנגולת על הראש, לעשות ניתוח לשינוי מין  ולהתאסלם.

בינתיים אתה שייך למועדון המצומצם שהולך וגדל של שמאלנים עוכרי ישראל בוגדים וגזעניים, כמו ענת וקסמן, עודד קוטלר, יאיר גרבוז, אחינועם ניני ועוד כמה כוכבים. אז תרד למחתרת, אל תשמיע את קולך עד יעבור זעם.  אתה יכול גם להישאר במחתרת, כי בכל מקרה אף אחד לא קורא את הביקורות שלך.

לבלוג של יניב

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...